HOME KOTKI KOCURY KOCIAKI
KASTRATY O NAS LINKI KONTAKT
  POLSKI ENGLAND  

O  NAS


   Moja przygoda z Maine Coon'ami rozpoczęła się w 1997 roku. Wtedy to podczas Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych pierwszy raz urzekł mnie widok tego wyjątkowego kota o wyglądzie rysia. Od tamtego czasu Maine Coon'y stały się jedną z ważniejszych części mojego życia. Przez 10 lat prowadziłam hodowlę Aldimari*PL razem z moją mamą. Teraz, bogatsza o doświadczenia rozpoczęłam własną drogę.

   ALMIRA*PL jest domową hodowlą zarejestrowaną w FIFe (Międzynarodowa Federacja Felinologiczna). Jej nazwa powstała z początkowych liter naszych imion i nazwiska: "AL" to ja - Aldona, "MI" czyli Michalak i "RA" to Rafał -mój mąż. Naszym celem jest hodowla zdrowych i doskonałych w typie kotów z cudownym, charakterystycznym dla Maine Coon'ów "psim" charakterem.

   Chcielibyśmy zrobić wszystko, aby nasze koty i kocięta cieszyły się długim, szczęśliwym życiem w dobrym zdrowiu. Dlatego oprócz regularnych szczepień wykonujemy im także niezbędne badania  diagnostyczne.

   Odpowiedzialność i miłość to dwie nieodzowne cechy naszej hodowli. Mamy nadzieję, że nasze koty będą cieszyły nas swoją obecnością jak najdłużej. Wprowadzają wiele ciepła i radości w naszą codzienność - nie wyobrażamy sobie życia bez nich!

   Dziękujemy za odwiedziny i życzymy mile spędzonego czasu z naszymi mruczącymi przyjaciółmi :)

Pozdrawiam i zapraszam,
Aldona Michalak 

Copyright © by Almira, all rights reserved