HOME KOTKI KOCURY KOCIAKI
KASTRATY O NAS LINKI KONTAKT
  POLSKI ENGLAND  

NASZE  KOCURY

 

FIN* Starmaker's Mandolin Rain

Wielki  Międzynarodowy  Champion

24 x EX 1,  14 x BIV,  14 x Nom BIS,  3 x BIS Young

Data ur: 03. 04. 2007 r.
Kolor: czarny klasycznie pręgowany z białym ( MCO n 09 22)

GALERIA     RODOWÓD


      Nareszcie jest ! :) Nasz wymarzony, długo oczekiwany chłopczyk  zamieszkał  razem z nami :)
      Swoją ojczyznę czyli Finlandię opuścił siedząc na moich kolanach jako jedyny czworonożny pasażer na pokładzie samolotu. Już wtedy wiedziałam, że to czym najbardziej będzie ujmował otoczenie to jego niesamowity charakter :) Starty, lądowania oraz kontrole na lotniskach nie były w stanie zachwiać jego stoickiego i całkowicie zrelaksowanego nastroju.
      Mandolin Rain czyli MR. vel Mister lub po prostu Misiu jest bardzo towarzyskim, kontaktowym i zupełnie niekonfliktowym kocurkiem, który w ekspresowym tempie zaskarbił sobie względy całej naszej rodziny :)
      Mister oprócz cudownej kociej osobowości posiada interesujący rodowód, w którym występują doskonałe, dobrze znane linie hodowlane Kanady i Europy. Fenotypowo naszego chłopczyka wyróżniają: duże uszy, prostokątna kufa z dobrym profilem oraz niezłe czoło. Wysokie łapy, a na nich piękne, mocno zbudowane, długie ciało zakończone XXL długości ogonem. Miłym dla oka, dodatkowym atutem jest ,,namalowane" na futrze bardzo wyraźne klasyczne pręgowanie w ciepłym brązowym kolorze.
       Oczekujemy , że z naszego słodkiego kociaczka wyrośnie wielki i zrównoważony kocur :)

     Czas płynie w zawrotnym tempie... i z naszego słodkiego misiaczka wyrósł prawdziwy niedźwiedź ... ;)  Nasz Misiu- kociaczek wydoroślał i zmienił się w wielkiego kocura. Jedno pozostało niezmienne- jego cudowny, przyjacielski, łagodny, cierpliwy oraz nad wyraz kontaktowy i kochany charakter z czego jesteśmy bardzo szczęśliwi!


Jesteśmy wdzięczni Maarit i Jenni, że zechciały powierzyć nam tak cudownego chłopca !


 

 

Copyright © by Almira, all rights reserved